To właściwie niezbyt mądre, żeby ze zmianami w swoim życiu czekać na Nowy Rok, jakby zmiana cyferek w umownym systemie rachuby czasu miała dodać skrzydeł niczym Red Bull. To już bardziej rzeczywisty wymiar ma nowy rok podatkowy 😉

Rok temu postanowiłam zapisać się na siłownię, pojechać do Paryża i na Islandię, znaleźć pracę swoich marzeń, utrzymywać porządek w mieszkaniu i wrócić do pisania książki porzuconej dziesięć lat temu.
Udało mi się pojechać do Paryża i zapisać na siłownię. Nie udało mi się chodzić na siłownię i cała reszta. Ponieważ moja pamięć jest dobra, ale krótka, być może problemem było to, że czasami zapominałam co to były za postanowienia. Spisałam je sobie nawet na małej różowej karteczce, żeby nie tracić czasu na częste przypominanie sobie, ale karteczkę też zgubiłam. Myślę, że spisanie ich gdzieś, gdzie będą dla mnie łatwo dostępne może pomóc. Poza tym wiele z tych planów było zbyt ogólnych, tym razem rozbijam je na mniejsze zagadnienia.

W roku 2013 zatem postanawiam:
– chodzić na siłownię dwa razy w tygodniu (żaden sukces, ale BYĆ MOŻE jest to realne)
– przeprowadzić się z Woking do Londynu
– sprzątać 30 minut dziennie codziennie, żeby uniknąć dużego sprzątania w ogóle (to bardzo zabawne, ale w sumie czemu nie?)
– myć zęby po każdym posiłku (muszę mieć chociaż jedno postanowienie, które łatwo wprowadzić w życie, no nie?)
– stworzyć chociaż zarys książki
– pojechać do Paryża 😉 i do Szkocji i na Islandię i do ciepłego kraju z odkrytymi basenami przy hotelach (nie będę wybrzydzać)

Tak mi dopomóż blog.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top