Zdaję sobie sprawę, że ten płaszcz nie jest dla każdego. Może nawet dla prawie nikogo. Że bije po oczach, jest kiczowaty i wyglądam jak obwinięta kocem. Skoro jednak kołdra w kolekcji MMM dla H&M robiła furorę, to koc wydaje się zupełnie naturalną kontynuacją trendu. Zapragnęłam go z całego serca kiedy tylko pierwszy raz go ujrzałam, ale że płaszczy mam więcej niż spodni i trochę tylko mniej niż sukienek, wydatek był oczywiście zbędnym. Do czasu Dnia Św. Wyprzedaży.

Myślę, że go uwielbiam, bo kojarzy się ze wszystkim co miłe. Oprócz koca (koce są bardzo miłe, nikt nie zaprzeczy), przede wszystkim przypomina mi tartan. Tartan równa się Szkocja (NAJMILSZA!), Szkocja równa się owce, kudłate krowy, whisky, oczywiście kilty i tak dalej. Nikt nie zaprzeczy, że to naprawdę miłe rzeczy. I w ten sposób do mojej szafy trafia kolejna proustowska magdalenka. Pidżama Porno raczyła nas co prawda tekstem, by z prostych rzeczy nie robić intelektualnych labiryntów i jasne, płaszcz to kawałek syntetycznego materiału z domieszką wełny i nie ma się w sumie czym podniecać. Ale na tej zasadzie krowa to duży kotlet na czerech nogach. Pidżama może się gryźć, a ja idę się otulać moją Szkocją w pigułce.

PS Płaszcz kupiony oczywiście przed odwykiem, który trwa już tydzień i ma się wyśmienicie.

PPS Nawet moja Mama myślała, że to moje ręce, spieszę wyjaśni, że tylko jedna ręka moja, a druga Ani w stylizacji na BFF 😉

// płaszcz River Island, buty Office, torba Zatchels, kiziak H&M//Photos by Miss Playground and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top