O tym, że moje pomysły na zestawienie ubrań są często zupełnie przypadkowe już kiedyś wspominałam. Ostatnimi czasy najlepsze połączenia wychodzą mi podczas prac domowych. Strój do świątecznych porządków zaprezentuję Wam pewnie w przyszłości, bo idealnie będzie komponował się z jakimś ogniskiem, jeziorem czy innym lasem. Natomiast sobotni strój do gotowania i zmywania widzicie dzisiaj na zdjęciach. Jest to w sumie pewien krok w stronę minimalizmu w porównaniu z innymi moimi zestawami, muszę więc chyba zacząć spędzać w kuchni więcej czasu. Garnki ewidentnie mnie inspirują.

Wybaczcie mi zbolałą minę, tak się jednak często składa, że w momencie robienia zdjęć o coś się z Ellem kłócę. Że bałagan, że na mnie burknął i na pewno znaczy to, że już nie kocha, że nie przepadam za Radosławem Sikorskim, że nie usmażyłam pieczarek na tej samej patelni co jajecznicę tylko na osobnej, że w wojnie stuletniej popieralibyśmy inne strony, że krzywo powiesił skarpetkę, że robię mu za mało zdjęć, że mam mu nie robić zdjęć i tak dalej. Oczywiście w jakieś dziesięć minut po zakończeniu fotografowania wszystko jest pięknie i kucycznie, ale w trakcie samej 'sesji’ trwa dramat.

A Wy jaką frakcję popieracie w wojnie stuletniej?

// ramoneska i sukienka New Look, buty Zara, bluza Topshop //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top