True_Blood_203_0483-1
Picture of Riennahera

Riennahera

10 najseksowniejszych serialowych mężczyzn

Czytając wczorajszy wpis Venili o najgorętszych serialowych mężczyznach od razu postanowiłam zrobić własne zestawienie. Głównie dlatego, że zgadzam się tylko z jedną pozycją. Wiadomo, że każdego kręci co innego i chociaż umówiłabym się z Venilą, to z panami z jej listy już nie.

Oto kto pociąga Riennaherę:

1. Eric Northman z True Blood. Uważam wyjaśnienia za stratę czasu. Zblazowany tysiącletni wiking, na dodatek przedsiębiorca. Ideał.

Poza tym mam podobnego w domu.

2. Don Draper z Mad Men. Mężczyzna, który jest w stanie uwieść prawie każdą kobietę i sprzedać prawie każdy produkt. Do tego garnitury, facjata Cary’ego Granta i mroczna osobowość, a wszystko to w klimatach retro.

3. Kaji Ryouji z Neon Genesis Evangelion. Gdyby Don Draper był potrójnym tajnym agentem w postapokaliptycznym Tokyo, byłby Kajim. Facet, którego można rzucić, a po ośmiu latach dalej nie można o nim zapomnieć. SPOILER Oczywiście tego typu postaci kończą z kulą w czaszce.


4. John Mitchell z Being Human. Zanim Aidan Turner został najseksowniejszym krasnoludem wszechczasów był bardzo seksownym wampirem.

5. Książe Suffolk z Tudorów. Największa ozdoba dworu Henryka VIII.

6. Mr Big z Sex and The City. Jedyny prawdziwy mężczyzna w serialu i, obok butów od Manolo, jeden z głównych powodów, żeby go oglądać.


7. Desmond Hume z LOST. Seksowny Szkot (ten akcent!) siedzący w bunkrze, słuchający kawałków z lat sześćdziesiątych i wciskający co godzinę dziwne literki, żeby świat nie wybuchł. Sam seks.

8. Phil Dunphy z Modern Family. Dość niespodziewana postać na mojej liście, ale uwielbiam kontrast jego niezrównoważonej osobowości i dziecinnych żartów ze skutecznością w życiu zawodowym i rodzinnym.

9. Khal Drogo z Gry o Tron. Jedyny wspólny punkt z listą Venili. Zupełnie nie mój typ i nie moje klimaty, ale te mięśnie i charyzma nie pozwalają pozostać obojętną.

10. Jaime Lannister z Gry o Tron. Jak wskazuje większość pozycji z tej listy, nie jestem fanką słodkich chłopców. Interesują mnie głównie mroczne, umęczone i sarkastyczne postaci, więc dla żadnego naiwnego Starka czy zagubionego Snowa nie ma miejsca w mym sercu. A skoro w Grze o Tron identyfikuję się najbardziej z Cersei to chyba oczywiste, że podoba mi się Jaime.

Dziękuję za uwagę i życzę słodkich snów :>

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top