Ponieważ ostatnim razem przyjęliście domowe pielesze pozytywnie, zdecydowałam się przełamać moją niechęć do zdjęć w mieszkaniu i pokazać fragmenty pokoju gościnnego. W zamierzeniu miał być biurem, ale biuro jak sama nazwa wskazuje wymaga biurka, z którego zakupem zawsze było jakoś tak nie po drodze. Pokój stał się zatem składzikiem whisky oraz mini siłownią, w której Ell pracuje nad muskulaturą. Jeśli kiedyś wpadniecie możemy degustować szkocką i patrzeć na mięśnie NA RAZ. Cudowne pomieszczenie.

Poza tym mieszkanie lepiej niż świat zewnętrzny nadaje się do testowania nowych okularów. W mieszkaniu, przynajmniej moim, nie ma wiewiórczych…niespodzianek,a nie jestem osobą, którą można tak po prostu wypuścić w nowych okularach w świat wierząc, że nie zrobi sobie krzywdy. W pościeli w pretensjonalnych pozach się sprawdziły, wkrótce spróbuję rzucić się na głęboką wodę i wyjść na dwór.

W ellowej szafie (w której panuje idealny porządek, ale skubany nie chce doprowadzić moich do takiego stanu…) widać już dwie niecierpliwe torby, które czekają na spakowanie i wyprawę do Szkocji. Jeszcze tylko 4 dni…Podekscytowana turlam się po łóżku.

// sukienka River Island, podkolanówki Primark, okulary to prezent od AleOkulary //Photos by Ell and me


Na stronie AleOkulary możecie wykorzystać powyższy kod i otrzymać zniżkę przy zakupie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top