zima w marcu, wełniana czapka

Od jakiegoś czasu preferuję Wielkanoc nad Boże Narodzenie. Nawet w zalewie czekoladowych jajeczek i plastikowych kurczaków pozostaje mniej komercyjna i niejako nie da się zapomnieć, że ma wymiar religijny. Wśród czerwononosych reniferów, świętych z Coca-Coli i innych kolorowych światełek Dzieciątko jakoś zanika. Nie przeszkadza mi sekularyzacja, ale bezmyślna komercjalizacja bywa żałosna. Lepiej nie czcić niczego niż oddawać hołd czekoladowemu bałwankowi.

Oczywiście Boże Narodzenie jest ładniejsze i bardziej efektowne. Świecidełka, śnieg, pyszne grzane wino i śliczne pierniczki mają dużo uroku. W tym roku możemy być zatem wdzięczni losowi, bo dostaliśmy wszystko co najlepsze. Mamy piękne święto o głębokim wyrazie, ale w otoczeniu jak z najpiękniejszych bożonarodzeniowych kartek. Przynajmniej w Gdańsku. Nic tylko obwiesić pisankami choinkę, którą przywieziemy na sankach.

W temacie mody i ubrań, prezentuję Wam nową czapkę produkcji Mama Knitwear Company. Czułam, że MUSZĘ mieć taką czapkę, odkąd zobaczyłam na pinterest zdjęcie tej pani. Z ust mego mężczyzny padła wtedy pamiętna kwestia, klasyczna niczym sceny z 'Casablanci’: 'masz bardzo dużo czapek, nie możesz przecież mieć wszystkich czapek świata’. Poczucie humoru jest zdecydowanie jedną z cech, które najbardziej w nim kocham. Jednoosobowa firma Mama spełniła zatem czapkowe marzenie i znowu chociaż przez chwilę mogę się poczuć człowiekiem spełnionym. Czego i Wam z okazji zbliżających się Świąt życzę.

// czapka produkcji Mamy, płaszcz i buty Topshop, sukienka Primark //

zima w marcu, wełniana czapka
zima w marcu, wełniana czapka
zima w marcu, wełniana czapka
obcasy na śniegu
zima w marcu, wełniana czapka

Photos by Mum and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top