piżamowy trend

Ubrania stylizowane na piżamę są dla cieniasów. Ja chodzę sobie w tę i we wtę pod Savoyem w piżamie najprawdziwszej, w której często śpię.

Mam nadzieję, że piżama stanie się nowym klasykiem w szafie niczym ramoneska. Jest to trend idealny dla osób, które lubią rano wyczołgać się z łóżka, narzucić na siebie jakieś okrycie wierzchnie, po omacku zrobić makijaż i wio, ruszać w świat. Jak ja. Teraz nie jest to już okropnym niechlujstwem, a nonszalancją. Wstajesz rano i ubierasz się w to, co leży na podłodze? Bicz, please. Teraz ofiara mody nie ubiera się w ogóle. Masz włosy w nieładzie i rozmazany makijaż? Tym lepiej, total bed look.

Myślę, że jest to dobry krok w stronę minimalizmu, ilość potrzebnych rzeczy w szafie zmniejsza się jeszcze bardziej. Chociaż babcia pewnie byłaby mniej niezadowolona. Swoją drogą nigdy nie zrozumiem jak to jest, że babcie czytają za młodu Jesienina, słuchają Beatlesów i negliżują się na plaży, a potem bulwersuje je jakaś piżama. Ech, te babcie!

// ramoneska New Look, kowbojki Zara, koszula nocna, torba tkmaxx //

londyn wiosną
piżamowy trend
piżamowy trend
piżamowy trend
piżamowy trend
piżamowy trend

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top