IMG_6053
Riennahera

Riennahera

strój do lansowania się w Gdańsku i spadania ze schodów ruchomych

Na pewno znacie tę złotą myśl, aby każdego dnia robić jedną rzecz, której się boimy. Nie zawsze mi to wychodzi, ale staram się jak mogę. Niektóre z tych rzeczy są łatwe do zorganizowania, jak na przykład przełączenie ulubionego transowego podcastu szefa na radio albo obudzenie Ella z drzemki, inne mają wyższy poziom trudności. Nie udało mi się do tej pory m.in. zorganizować modliszki do pogłaskania ani uprowadzić autobusu, ale to wszystko kwestia czasu. Dzisiaj zdecydowanie mogę być z siebie dumna, żyłam na krawędzi i zrobiłam coś czego bałam się od wielu lat – spadłam ze schodów ruchomych. Poziom adrenaliny był niesamowity, najpierw trzeba było nie umrzeć, a potem znieść wzrok oburzonego społeczeństwa. Teraz czuję, że mogę wszystko.

Oczywiście wszystko co robię, robię dla Was i mogę z dumą zaprezentować strój do spadania ze schodów na prototypowych zdjęciach wykonanych kilka dni wcześniej. Na koniec Świąt życzę Wam odwagi dorównującej mojej. Zapraszam również do podzielenia się Waszymi bohaterskimi czynami (nie bądźcie tacy, powiedzcie, że z Was też są czasem niedojdy).

// vintage kożuch od Styledigger, sukienka Internacionale, szalik z second handu, czapka autorstwa Mamy, buty Topshop //
Photos by Kapuczina

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top