skórzany płaszcz

Dzisiaj mam dla Was przegląd najbardziej interesujących słów kluczowych z pierwszego kwartału 2013. Zmiana tematyki bloga na badziej lifestyle’ową odbija się w zapytaniach, które coraz mniej interesują się modą, a coraz bardziej filmem, serialem, jedzeniem i zwierzętami. Oczywiście w bardzo specyficznym kontekście. Wybór nie był łatwy i kilka dobrych fraz musiałam odrzucić, ale z dumą prezentuję Ci, drogi Czytelniku, to co interesuje Cię w roku 2013:

1. bajka/film z pizzą w roli głównej

2. chce byc lolitą ale mama mi nie pozwala

3. czarno biały film animowany o myszach które umierają

4. film o dwóch przyjaciółkach ktore sie bija nawzajem

5. jak uszyć kostium ryby

6. kto najbardziej kręci w modzie na sukces

7. nie bójmy się słowa wagina

8. polowanie na niedźwiedzie seks

9. żaba w pieleszach

10. zdjęcia zepsutych parówek

PS Wiosna to czas, kiedy robienie zdjęć wreszcie przestaje się ograniczać do weekendów i można wybrać się na nie po pracy. Nie żeby był to mądry pomysł, bo po pracy wyglądam zwykle radośnie niczym więzień Azkabanu, ale przez te wszystkie zimne i ciemne miesiąc o tym fakcie zapomniałam.

// szalik vintage, sukienka z sh, kowbojki Zara, skórzany płaszcz, skórzany płaszcz vintage //

 skórzany płaszcz vogue
 skórzany płaszcz
 skórzany płaszcz
 skórzany płaszcz

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top