styl kowbojski jeansy boyfriendy

Myślę, że jedną z rzeczy, które możecie o mnie z pewnością powiedzieć, jest to, że dość lubię kino i filmy.

Nie do końca lubię natomiast kategorie niczym z dziecinnych kwestionariuszy wypisywanych po zeszytach i wciskanych koleżankom z klasy do wypełnienia. Albo tych krótkich notek biograficznych z Bravo czy innego Popcornu. Chodzi o pytania 'ulubione jedzenie’, 'ulubione zwierzę’, 'ulubiona piosenka’ i, o zgrozo, 'ulubiony film’. Może to mój wrodzony brak zdecydowania, a może wrodzona pretensjonalność, ale zgadzam się z Oscarem Wilde’m, że definiowanie to ograniczanie. I potem okazywało się, że wszystkie członkinie Spice Girls widziały w życiu jeden i ten sam film.

Nie lubię tych kategorii, ponieważ jednego dnia lubię słuchać Stonesów, drugiego Iron Maiden, a trzeciego celtyckiego plumkania na flecie i wszystko to lubię tak samo. Nie potrafiłabym oglądać tylko 'Ojca Chrzestnego’, 'Niekończącej się opowieści’ czy 'Gwiezdnych Wojen’. No i czasem ma się ochotę zjeść muffinka, czasem sushi, a czasem schaboszczaka. Naprawdę nie ma co się ograniczać.

Od czasu do czasu człowiek lubi sobie jednak powymyślać głupoty. I ja sobie tak czasem bez zbędnego patosu myślę, co odpowiedziałabym, gdyby nagle do mojego mieszkania wleciał tłum hitlerowców/terrorystów/piratów i pod groźbą utraty zdrowia zażądał odpowiedzi na pytanie jaki jest mój ulubiony film. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że póki co jestem bezpieczna, ale warto ubezpieczyć się na każdą ewentualność. I gdybym znalazła się w tej niezręcznej sytuacji, odpowiedziałabym, że 'Mulholland Dr.’.

Nie ma opowiadać o czym jest ten film. Dwóm kobietom (i kilku innym osobom) coś się przydarza. Co? To zależy od Ciebie. Wiele lat temu po seansie mama starała się streścić mi ten film. Funkcje trygonometryczne (z których byłam zagrożona) były bardziej zrozumiałe, niż próba objaśnienia fabuły. Dlatego poniżej przedstawiam moje dwie ulubione sceny oraz swoje zdjęcia w stylówie na srogiego kowboja, którego zobaczycie jeszcze raz, jeśli sprawicie się dobrze, lub dwa razy, jeśli sprawicie się źle.

A co wy powiedzielibyście hitlerowcom (lub terrorystom, lub piratom)?

styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy
styl kowbojski jeansy boyfriendy

// jeansy River Island, torba Clarks, kapelusz i t-shirt Topshop, buty Schuh (od Miss Playground) //

Photos by Miss Playground and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top