jeansowa kurtka i skórzane szorty

Jestem z moją szafą w stanie zimnej wojny. Nie podoba mi się jej stosunek do życia, jej nie podoba się mój tyłek. Gdybyśmy były amerykańskim małżeństwem, to nastąpiłby rozwód z powodu różnic nie do pogodzenia. Niestety, szafa jest szafą, a ja nie jestem mężem szafy.

Dobieram ubrania pod kątem tego, kim czuję się danego dnia, ale w tej chwili szafa nie potrafi zapewnić tej osobie niczego do okrycia. Ja mówię jej 'no hej, jestem indie sexy laską’, ona śmieje się 'chyba pięć kilo temu’. Grożę jej pięścią, ona stoi niezłomnie. I jest górą, bo nigdy nigdzie nie wychodzi, a ja muszę pokazywać się ludziom w jej parszywej zawartości. Kopnęłabym ją, ale jestem fajtłapą i pewnie zaboli mnie to bardziej niż ją.

Macie jakieś sposoby na szafy? Potraficie przemówić meblowi do rozumu tak, żeby poszło mu w pięty (czy też nóżki czy co tam szafa ma)?

PS.W końcu założyłam instagram, polecam jeśli interesują Was głowy jeleni, pałace z bajki i zdjęcia w bikini.

jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty
jeansowa kurtka i skórzane szorty

// kurtka jeansowa i sandały Topshop, koszulka Primark, skórzane szorty Urban Outfitters, torebka z sh //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top