skórzane szorty jesienna stylizacja

Tradycyjnie czasem na podejmowanie kluczowych decyzji odnośnie zmian w życiu jest Nowy Rok. Zmiana daty prowokuje do stworzenia listy postanowień, o których zapominamy po kilku dniach/tygodniach. Bo od miesięcy jest za zimno i wciąż będzie za zimno żeby iść na siłownię, żeby nie zjeść tych trzech czekolad, które nie wiadomo jak znalazły się w domu (wcale nie przynieśliśmy ich sami ze sklepu), żeby robić cokolwiek innego niż siedzenie pod kołdrą z serialami. W połowie stycznia przyzwyczajamy się do zmiany daty i nie robi już na nikim większego znaczenia.

Łatwiejszym okresem na wprowadzenie zmian wydaje mi się początek jesieni, kiedy jeszcze nie umieram z zimna, ale wspomnienie lata i gołych nóg jest wciąż żywe w pamięci. Kiedy zmienia się wszystko dookoła, więc i ja mogę się trochę wysilić.

Jesienne postanowienie mam tylko jedno. Nie łamać się i cieszyć się ile wlezie.

// sweter H&M, skórzane szorty Urban Outfitters, buty River Island, okulary od AleOkulary.pl //

Photos by Ell and me

skórzane szorty jesienna stylizacja
skórzane szorty jesienna stylizacja
skórzane szorty jesienna stylizacja

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “Postanowienia jesienne”

  1. Nasunęłaś mi świetny pomysł na to, co zrobić tej jesieni – zacząć tworzyć postanowienia. Ale chcę je realizować dzisiaj, nie jutro, bo jutro może być za późno.
    A tak w ogóle to wyglądasz ŚWIETNIE i zazdroszczę Tobie tego sweterka, spodenek, nóżek, całą sobą aż mi się ręce trzęsą z żałości. :PP

  2. Ja też robię postanowienia jesienią! To najlepszy czas, gdy jestem wypoczęta po letnim urlopie i z entuzjazmem rozpoczynam nowy rok (szkolny;)). Bo dla mnie nowy rok zaczyna się jesienią, a na przełomie grudnia i stycznia to tylko impreza i zmiana cyferek, do tego jest się rozleniwionym świętami i się odpoczywa zamiast pracować (choćby nad sobą).

  3. Dla mnie najlepszym momentem na postanowienia są wakacje. Łatwiej jest nam potem wejść w rok szkolny, gdy już mamy nowe przyzwyczajenia i wystarczy je tylko wytrwale kontynuować.

    -Ania

  4. Bardzo mi się podoba to, w co się ubrałaś. A zdjecia są takie …swojskie. Chociaż nigdy nie robiłam postanowień na Nowy Rok, przed którtką chwilę zastanawiałam się, czy nie zrobić ich teraz, na jesień. Lecz jednak czemu tego nie robię? Postanawiam sobie różne zmiany co chwila, staram się je utrzymywać i utożsamiać z moją osobą i chyba właśnie to jest samorealizacja.

  5. Będzie nie na temat, ale za to z komplementem. Chciałam tylko zauważyć rzecz, która mnie zafascynowała, a mianowicie – że okulary fantastycznie wręcz łagodzą Twoje rysy twarzy. Noś, noś, noś!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top