skórzane szorty jesienna stylizacja

Tradycyjnie czasem na podejmowanie kluczowych decyzji odnośnie zmian w życiu jest Nowy Rok. Zmiana daty prowokuje do stworzenia listy postanowień, o których zapominamy po kilku dniach/tygodniach. Bo od miesięcy jest za zimno i wciąż będzie za zimno żeby iść na siłownię, żeby nie zjeść tych trzech czekolad, które nie wiadomo jak znalazły się w domu (wcale nie przynieśliśmy ich sami ze sklepu), żeby robić cokolwiek innego niż siedzenie pod kołdrą z serialami. W połowie stycznia przyzwyczajamy się do zmiany daty i nie robi już na nikim większego znaczenia.

Łatwiejszym okresem na wprowadzenie zmian wydaje mi się początek jesieni, kiedy jeszcze nie umieram z zimna, ale wspomnienie lata i gołych nóg jest wciąż żywe w pamięci. Kiedy zmienia się wszystko dookoła, więc i ja mogę się trochę wysilić.

Jesienne postanowienie mam tylko jedno. Nie łamać się i cieszyć się ile wlezie.

// sweter H&M, skórzane szorty Urban Outfitters, buty River Island, okulary od AleOkulary.pl //

Photos by Ell and me

skórzane szorty jesienna stylizacja
skórzane szorty jesienna stylizacja
skórzane szorty jesienna stylizacja

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top