W maju pisałam o tym jak przytłaczają mnie złe wiadomości z kraju i ze świata. Mamy październik i znowu znajduję się emocjonalnie w tym samym miejscu. Jestem jednak zupełnie przekonana, że nie chodzi o moje muchy w nosie czy nawet hormony, bo nastrój mam dobry i wszystko w tym momencie układa się po mojej myśli. Ta negatywna medialna bańka tworzy się chyba cyklicznie, podlewana nienawiścią do pedofili w Kościele, nienawiścią do nienawidzących pedofili w Kościele, zazdrością wobec Kasi Tusk, beką z rzekomych szafiarek, bezsilnymi urzędnikami, bijącymi pracodawcami i tak dalej, i tak dalej. Tu aborcja, tam prolife, tu Biblia pod szkołą, tam wychowanie seksualne. Ruszamy na wojnę O WSZYSTKO, w której będziemy rzucać się Bibliami i prezerwatywami, Wyborczą i Rzeczpospolitą, a trup będzie ścielił się gęsto. Muszę przyznać, że coś we mnie pęka, kiedy widzę nagłówek ’Zespół ekspertów Macieja Laska ma nowego wroga. To Koła Gospodyń Wiejskich’.

Bańka wkrótce też pęknie. Zawsze pęka. Mam czas, dobrą książkę i garść cukierków. Przeczekam. Czego i Wam życzę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top