tumblr_mwsjp0fjrs1qzds0oo1_1280
Riennahera

Riennahera

List do Świętego Mikołaja 2013

Kochany Mikołaju,

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Dziękuję Ci za prezenty z zeszłego roku. Najbardziej za pracę, chociaż nie byłam pewna czy to prezent od Ciebie gdyż doszedł do mnie prawie rok później. W tym roku bardzo proszę pamiętaj o zaległym szczeniaczku!

Znów byłam bardzo grzeczna. Nie brałam żadnej kokainy, paliłam tylko trzy razy, starałam się nie mówić brzydko nawet na klientów z Danii. Teraz nie mam już klientów z Danii, więc w ogóle używam samych pięknych wyrazów.

Jak sam wiesz do pełni szczęścia potrzeba mi w tej chwili tylko wspomnianego szczeniaczka. Zamieściłam też listę rzeczy, które mogłyby mi się przydać, żeby odpowiednio szczeniaczka powitać. Takie tam drobiazgi dla urozmaicenia szczenięcego lifestyle’u. Widzisz, że w ogóle nie myślę o sobie, dlatego zasługuję na nagrodę za moje złote serduszko.

Pozdrawiam Cię serdecznie i już nie mogę się doczekać Twojej wizyty.

Twoja ulubiona Riennahera

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top