uśmiech

Kilka najczęściej powtarzających się komentarzy na blogu (oprócz 'świetnie wyglądasz, wpadnij do mnie na giveaway’) i w życiu okołoblogowym to 'ładny kolor włosów’ i 'uśmiechnij się wreszcie’ w różnych odmianach. O ile co do koloru włosów absolutnie się zgadzam, o tyle uśmiechanie się wychodzi mi bokiem. Wszyscy wiemy, że blogi to rzeczywistość wyreżyserowana, a każde zdjęcie jest dokładnie wybrane spośród pięćdziesięciu mu podobnych, aby najlepiej podkreślało talię/kość policzkową/ładny loczek/smukły palec. Naprawdę nie jestem nieszczęśliwa, mężczyzna mnie nie bije (chociaż zgadza się, jest brutalem, czasem nie chce zrobić kakałka i bułeczki z miodem o wpół do jedenastej wieczorem), nie cierpię katuszy, ogólnie uśmiecham się równie często jak marudzę. Czyli NAPRAWDĘ CZĘSTO. Sęk w tym, że kiedy się uśmiecham wyglądam albo jak obudzony leniwiec, albo jak cocker spaniel na sterydach próbujący sprzedać komuś kokainę. Niektórym ładnie w zielonym, innym w czerwonym, niektórzy pięknie się uśmiechają, inni są atrakcyjni głównie wtedy, kiedy robią miny na Lucjusza Malfoya lub elfa, który spotkał krasnoluda.

Tak więc jasne, mogę się więcej uśmiechać, ale jeśli lubicie budzić leniwce i kupować narkotyki od cocker spanieli, to chyba powinniście się nad sobą zastanowić…

uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top