lama
Picture of Riennahera

Riennahera

Dlaczego czytasz Riennaherę? Ankieta 2014.

Podczas niedawnego spotkania z Czytelnikami w Gdańsku padła znamienna kwestia.

’Nie obraź się, ale nie wchodzę do Ciebie po modę, bo tym mnie nie zaskoczysz. Lubię Ciebie i czytać i oglądać to co jest takie Twoje’.

Albo coś w tym stylu.

Nie obraziłam się ani trochę, bo jakby nie patrzeć feszyn nie jest maj peszyn. Jest dla mnie nieodzowną częścią życia jak mycie zębów czy czesanie włosów, ale nie wstaję rano myśląc 'czego dzisiaj dokonam, żeby zaistnieć w świecie mody’. Myślę raczej, kiedy w końcu Ell zrobi mi śniadanie i jak zarobić na moją farmę w Szkocji, gdzie wśród owiec będę robić zdjęcia i pisać książkę. O dinozaurach albo elfach. I robić sobie zdjęcia w fajnych kieckach.

Zaczynałam pisać Riennaherę jako jeszcze jedna szafiarka i długo czułam się z tym dobrze. Potem czułam się z tym gorzej, więc zmieniłam nieco kierunek. I widzieli Czytelnicy, że było to dobre. Zmotywowana Waszymi reakcjami chcę wiedzieć, co jeszcze jest dobre i być może temu dobru oddawać się bardziej intensywnie.

W tym celu sporządziłam zatem krótką ankietę. Wypełnienie jej nie zajmie Wam więcej niż pięć minut, a mnie pomoże w zrozumieniu Ciebie i sprawieniu, że będziesz tu bywać częściej, lepiej, głębiej.

ANKIETA 2014 (klik!)

Poza tym za każdym razem, kiedy nie wypełniasz ankiety, ta lama cierpi na wzdęcie. A jest stara i ma jedno oko, więc weź się nie znęcaj.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top