poi2
Picture of Riennahera

Riennahera

Czy tu jest żyła wodna czyli strój do zatrucia pokarmowego

styl boho

Przesąd głosi, że cały rok będzie taki jak jego pierwszy dzień. Zatem sprytnie sobie zawsze wszystko ustawiam, żeby pierwszego stycznia mieć święty spokój, dobry obiad, ciepełko w domu, miłą atmosferę, przytulanie i tak dalej. W przypadku ładnej pogody spacerek, ale nie za długi i niezbyt męczący, żeby przypadkiem nie złapał malusi katarek. Nie zrozumcie mnie źle, jak każdy lubię atrakcje, przygody, podróże i picie. Ale to wszystko łatwo zorganizować, w przeciwieństwie do świętego spokoju, zdrowia i relaksu.

I dupa. Wybaczcie te cztery litery, ale z pięciu weekendów tego roku dwa spędziłam wijąc się z bólu w łóżku. Siedem dni leczyłam antybiotykiem infekcję nerek (nigdy nie pragnęłam wina tak bardzo jak przez ten tydzień), zmarnowałam dzień próbując znaleźć lekarza, którzy przyjmie mnie OD RAZU NA GWAŁT BO UMIERAM. Chwilę po najbardziej niezręcznej wizycie w WC w życiu (wszyscy na korytarzu patrzą się jak wychodzę z próbką moczu i każda jedna osoba patrzy mi głęboko w oczy) jakiś fotograf proponuje mi rozbieraną sesję. Kiedy wreszcie mogę już pić wino, dwoma kieliszkami upijam się tak bardzo, że chwilę po dwudziestej ląduję w łóżku na kolejne czternaście godzin. Dwa tygodnie później uprawiając lajstajl podczas konsumpcji sushi dostaję zatrucia. Godziny spędzone w świątyni dumania z Pudelkiem na telefonie – bardzo nie lajfstajlowo.

Na zdjęciach strój do radzenia sobie z zatruciem pokarmowym. Bo ja zawsze zdaję sobie sprawę, że źle się czuję, dopiero kiedy prawie upadam w metrze albo mdleję w Zarze. Czym ten strój pomaga w zatruciu? Absolutnie niczym. Nic nie jest w stanie pomóc, można zatem założyć cokolwiek.

Ja wiem, że tak naprawdę nie ma żył wodnych, nie promieniują, nie szkodzą i w ogóle, ale tutaj ewidentnie jakaś jest. I jako, że nie mogę po prostu przesunąć łóżka, bo zajmuje mi połowę sypialni, to ja ją znajdę i wypruję, zasypię, zabetonuję. Żadna lamerska żyła nie przeszkodzi mi w byciu seksowną kobietą sukcesu, która po pracy rozkoszuje się winem i pretensjonalnym jedzeniem. ŻADNA.

zdjęcia Dagmara

// kapelusz i płaszcz Topshop, spodnie i bluzka H&M, buty Office //


styl boho
styl boho
styl boho
styl boho

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top