boho trencz mokasyny

Pierwszy dzień wiosny to nie jest żaden dwudziesty pierwszy marca. To ten dzień, kiedy pierwszy raz mogę wyjść z domu bez skarpetek i nie musieć wysłuchiwać, że o siebie nie dbam. To ten dzień, kiedy w końcu zamiast grubego zimowego płaszcza zakładam prochowiec i z Buki transformuję się we Włóczykija. Dzień, w którym biegam po chodniku tak radośnie jak radosne są krowy wypuszczone po zimie na pastwisko. Wiem, Carrie Bradshaw nigdy by tak o sobie nie napisała. Nie jestem kól, glam i NY. Ale Carrie Bradshaw nigdy z niczego nie cieszyła się tak szczerze jak te krowy, więc może w tym tkwi problem.

Ostatnimi czasy kiedy już coś kupuję (a staram się jak najmniej) to dbam aby było inne od rzeczy, które mam już w szafie. Póki co romantyczne zwiewne sukienki wołają mnie zatem bez efektów, za to udało mi się zaprzyjaźnić z mokasynami z grzywką. No, może nie zaprzyjaźnić, bo póki co są dość krwiożercze. Będąc radosnym niczym cielątko warto pamiętać, że pierwsze spotkanie gołych nóg z nowymi butami bywa niebezpieczne.

Na chwilę obecną na co dzień pociągają mnie aseksualne, męskie stroje, chociaż z pokazów z Tygodnia Mody w różnych miastach zapisuję sobie głównie zdjęcia romantycznych sukni w kwiaty. Kto wie, może wkrótce w głowie wiosna wybuchnie mi feerią barw i wzorów. Póki co czekam na drugi dzień wiosny. Na razie się nie zanosi.

// mokasyny Dune, płaszcz H&M, koszula Primark, spodnie i kapelusz Topshop, torebka z sh //

Zdjęcia Ell


boho trencz mokasyny
boho trencz mokasyny
boho trencz mokasyny
boho trencz mokasyny
boho trencz mokasyny
boho trencz mokasyny

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top