ramoneska stylizacja wiosenna boho

Właściwie to każda pora roku jest super. Jesień jest super bo liście są super i można wyciągnąć w końcu z szafy super swetry, czapki i szaliki. No super! Zima jest super bo na śniegu wychodzą super zdjęcia, gorąca czekolada nigdy nie smakuje tak super jak zimą i rzucanie się śnieżkami jest w ogóle super. Latem super jest to, że nie trzeba nosić skarpetek ani rajstop, ubranie się zajmuje minutę i jest super jasno do późna, przez co można się szwędać po jakich super parczkach i siedzieć w krótkim rękawku przed super knajpami.

A wiosna…wiosna to już w ogóle.

Przeżywanie weltschmerzu nigdy nie jest takie super jak pośród zakwitających kwiateczków, zwłaszcza jeśli wyglądają jakby właśnie nażarły się LSD. Werter zdaje się zabił się w grudniu i głupio zrobił, stracił taką kwietną oprawę! Na ławce w parku czytając jakieś super głębokie lektury wygląda się super romantycznie, jednocześnie super jest to, że to wszystko robimy z taką super dawką ironii przywodzącą na myśl grad w słoneczne wiosenne popołudnie. Grad też jest super. Wiem, bo dzisiaj ludzie strzelali mu photy iPhonami.

To jest dokładnie ten moment w roku, kiedy jesteśmy pełni nadziei, optymizmu i energii. Dobrze go zapamiętajcie, to wspomnienie prędzej czy później się przyda. Oby jak najpóźniej.

ramoneska stylizacja wiosenna boho

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “Wiosna Ludów”

 1. Super jest to, że w Londynie sadzą masowo i gęsto na skwerkach np.pierwiosnki i raptem jest wielki wybuch wiosny 🙂 W lutym kwitną bratki i inne fiołki i śpiewa nocny ptak nazwany przeze mnie „Walenty”.
  Chyba jednak lubię bardziej londyńską wiosnę z gradem, niż rodzimą ..-ech (Pozdrawiam z Gdańska)

 2. Spacerowalam dzis po Mugdock Park z partnerem i pomyslalam podobnie. Przyszla wiosna, a wraz z nia nowa nadzieja, czas na realizowanie planow i pobudke z zimowego snu. Dzikie zonkile, ktore lada dzien zakwitna tylko rozbudzaly moja wyobraznie i choc mnie tez zaszczycil swoja wizyta grad, to nadzieja i usmiech nie wygasly. Pomyslalam- ale super!

  Oby kazdy z nas tryskal pozytywna energia tej super wiosny.
  Pozdrawiam

 3. Dawnymi czasy wiosną cierpiałam największe katusze i wpadałam w czarną depresję.Widziałam szczęście innych, które tak bardzo kontrastowało z moim życiem i na dodatek zabijały mnie migreny. Dziś jest lepiej, ale nadal wolę jesień 😉

 4. Werter też jest super i super są Twoje wiosenne fotki! 🙂 Ja nie poczułam jeszcze tego wiosennego optymizmu, ale jeśli kiedy go poczuję – schowam głęboko w serduszku i będę rozmyślać o nim w długie depresyjne zimowe noce.

 5. be nazar man age sherkat snumosg khodesho bokoshe b paye iphone nemirese iphone ziad to iran karai nadare b khater hamin ham bishtar afradi k to iran hastan az snumosg estefsade mikonan iphone kh kh kh behtar hastesh be nazaar man k aslan hich goshi nabayad ba iphone moghayese beshe

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top