Chcesz wzbudzać zainteresowanie mężczyzn? Pragniesz by nieznajomy padł u Twych stóp zapraszając na kawę? Marzysz, by delikwent zauważył Cię z piętnastu metrów i radośnie przygnał w Twoją stronę, zabiegając o Twe względy?

Zdradzę Ci tajemnicę sukcesu. Tańszą niż sztuczne cycki i mniej wymagającą niż rzeźbienie ciała na siłowni. Załóż najdziwniejsze, najbardziej aseksualne ciuchy, jakie możesz sobie wyobrazić. Dziurawe workowate jeansy połącz z płaszczem w stylu Paszczaka czy Buki. Do tego kapelusz od czapy. Nie wysiliaj się z makijażem. I idź w miasto. Od trzech tygodni jest to w moim przypadku gwarancja sukcesu, nieznajomi wyrastają przede mną spod ziemi i wręcz wciskają zaproszenia na kawę. Jeśli marzysz o wrażliwym geeku, który lubi Muminki, sukces gwarantowany.
Ostatni raz takie branie miałam jako piętnastolatka, kiedy z jednej strony kolega z oazy zapraszał mnie na spacer, z drugiej kumpel ze szkoły wrzucał mi miłosne listy do skrzynki, z trzeciej dwaj inni młodzieńcy prowadzili ze mną długie i jakże głębokie rozmowy na Gadu-Gadu do późnych godzin nocnych. Z jednym z nich jestem do dzisiaj, a nosiłam wtedy jeszcze dziwniejsze ciuchy…

Chociaż w sumie mniej więcej trzy tygodnie temu skończyłam dwadzieścia siedem lat. Może mam wypisane na twarzy pragnienie śmierci i po prostu przyciągam chętnych do pomocy psychopatów?


|| spodnie GAP, szpilki New Look, płaszcz H&M, torba Clarks, bluzka Benetton ||

|| zdjęcia Miss Playground ||

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top