Ogłaszając powstanie newslettera wspomniałam o nowym autorze na blogu. Dzisiaj chciałam go ujawnić przed szerszą publiką (odbiorcy newslettera ujrzeli nowego autora już w piątek).

Nie tego się spodziewaliście? E tam, myślę, że dokładnie tego!

Nowy biznesowy partner zajmuje się contentem dotyczącym dinozaurów, pracuje nad pierwszym w polskiej blogosferze raportem najbardziej wpływowych gadów kopalnych i trendów, które kreują, przejmie też kontrolę nad produkcją vlogów. Nie wszyscy byli zadowoleni z powodu z niezaprzeczalnie niskiej jakości pierwszego vloga, kolega na przyszłość się tym zajmie. Także ewentualne pretensje proszę do niego.

Raport nie jest żartem. O nie. W zapisach do newslettera zbieram dane dotyczące najbardziej wpływowych dinozaurów. Zapisało się już prawie 160 osób. Gdy ilość ta dojdzie do 200, rozpocznę opracowanie danych. Skomentowane będę przez znanych i wpływowych blogerów. Zachęcam do zapisania się, bo kwestia dinozaurów w blogosferze jest niezwykle istotna, a do tej pory była traktowana bardzo po macoszemu.

A na bardziej poważny wpis zapraszam jutro. Ja wciąż cieszę się majówką.

ja:
|| bluzka i spódnica Zara, kapelusz Topshop||
dinozaur:
|| przypinki H&M ||

dinozaur triceratops
dinozaur triceratops
dinozaur triceratops
dinozaur triceratops

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top