Nadszedł ten czas w roku, na który czekam mniej więcej jak na urodziny.

To bardzo miłe polecać miłe i zdolne osoby, a także czytać jak inne miłe i zdolne osoby polecają mnie jako miłą i zdolną osobę. Przede wszystkim jednak to okazja do znalezienia ciekawych blogów i wsparcia się nawzajem w pasji, która zabiera spory kawał życia i od czasu do czasu wydaje się nie mieć sensu. Ale ma.

Pisałam o tym wiele razy i z pewnością jeszcze nie raz to napiszę. Dzięki blogowaniu poznałam jedne z najwspanialszych osób, które znam. Zarówno spośród innych blogerów jak i wśród Czytelników. Są wśród nich osoby, z którymi bawiłam się na weselu i do których mogę zadzwonić w kryzysowej sytuacji. Z którymi przeżywałam cudowne chwile i dzięki którym staram się lepiej pisać i, no kurczę, czasem i lepiej żyć.

Jeśli o tym myślisz i masz jakiekolwiek wątpliwości czy założyć bloga – nie miej. Zakładaj. Naprawdę warto.

W tym roku postanowiłam polecić osoby, których jeszcze nie polecałam. Pod wpisem znajdziecie poprzednie edycje Share Week i spośród tamtych blogów wiele jest mi wciąż najbliższych. Dziś jednak czas na nowe osoby, o których wcześniej nie pisałam.

agatamanosa

Agata Ma Nosa

Agatę poznałam cztery lata temu podczas wyjazdu do Wrocławia na zaproszenie Organique. Przyznaję bez bicia, że byłam wtedy jeszcze bardziej introwertyczna niż obecnie i nie do końca umiałam sobie poradzić z nieśmiałością, więc jestem pewna, że wzięła mnie za niezbyt sympatyczną osobę. Od tamtego spotkania śledzę jej bloga i jest to chyba jedyny blog kosmetyczny, na który regularnie wchodzę. Przede wszystkim dlatego, że Agata jest po prostu Agatą. Wydaje mi się naprawdę fajną babką, która nie musi nikogo udawać i nikomu niczego udowadniać. Uwielbiam jej makijaże i uśmiech.

janina
Janina Daily aka Królowa Fok

Coś mi się zdaje, że Janina wygra tegoroczny Share Week pod względem największej ilości poleceń. Całkiem słusznie, bo Janina to Człowiek Rozrywka. Nie wspominając już o tym, że to Człowiek Foka. Potrafi napisać o leżeniu na kanapie i jedzeniu batona epopeję o długości Wojny i Pokoju, humorem zbliżoną Balzacowi tańczącemu macarenę z Monthy Pythonem.
Musicie znać Janinę.

zneta

Z neta wzięte

Wolałabym, żeby Olga pisała więcej tekstów. Mogłabym się wtedy z nimi częściej nie zgadzać. Myślę, że gdyby tylko miała ochotę, jej blog miały spory potencjał na popularność, bo pisze charakternie i prosto z mostu. Jestem niezwykle ciekawa dalszego rozwoju wydarzeń na tym blogu i jeśli autorka przestanie pisać, wyślę jej nieświeżą rybę zawiniętą w gazetę.

Jeśli piszesz bloga i lubisz mnie czytać, byłoby mi bardzo miło za polecenie w Share Weeku u Andrzeja Tucholskiego, pomysłodawcy akcji. Ale jeśli znasz blogerów, którzy są milsi i fajniejsi, chrzanić mnie, koniecznie o nich u siebie napisz! I daj znać kto to. A co mi tam, wrzuć link pod spodem. Będzie fajnie poczytać nowe blogi i poznać Wasze blogi. Czekam na linki!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top