nic3
Picture of Riennahera

Riennahera

Nie mam Ci nic do powiedzenia

Moje życie nie jest nieustannym ciągiem ekscytujących wydarzeń. Nigdy nie było. 

Wiele z moich ulubionych momentów w życiu było zupełnie nieinteresujących. Spacery z psem po lesie. Śniadania na wakacjach. Śmiech do rozpuku z podartego T-shirta. Słuchanie muzyki na łóżku. Pisanie tekstów. Rozmowy przy winie. Leżenie pod kocem. Dobra herbata. Jazda samochodem w ciszy. Przytulanie się pod kołdrą. Zapach wiatru. I tak dalej, do nieskończoności. Cały ciąg chwil, które nic nie znaczą dla nikogo. Poza mną. Dla mnie są najcenniejsze. 

Mam doświadczenie w sprawach z większym splendorem i wyższym poziomem adrenaliny i całkiem je sobie cenię. Nie zamieniłabym jednak ukochanej nudy na nieustanny ciąg ekscytacji.

Istnienie w social mediach, jeśli traktować je poważniej niż album na zdjęcia i miejsce rozmowy ze znajomymi, nakłada presję chwytania każdej chwili i wiecznego tworzenia contentu. Sama nakładam na siebie taką presję. Niektóre z najlepszych momentów w życiu nie są w ogóle instagramowalne. Niektóre z najmądrzejszych treści są w ogóle nie klikalne. 

Moje życie to obecnie głównie ciąg pieluch, przerywany rozmowami w kawiarniach i czytaniem książek oraz komiksów. Nie, niespecjalnie mam ochotę pisać ich recenzje. Najwyżej jedną. Czytam dla samej przyjemności. W którymś momencie kolejne zdjęcie ciastka i kawy wieje nudą, a mnie nie chce się już prosić znajomych o zdjęcie kiecki, którą mam na sobie. Łapię się na robieniu sobie wyrzutów. Powinnam żyć mocniej, efektywniej, lepiej. Ale dlaczego? Kto mi każe? 

Moje życie nie jest nieustannym ciągiem ekscytujących wydarzeń. Nie chcę, żeby było.

Nazywam się Marta i nie robiłam dzisiaj nic ciekawego. 

To był całkiem dobry dzień. 

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top