Marta Dziok-Kaczyńska

lipcowy miks instagramowy

Picture of Marta Dziok-Kaczyńska

Marta Dziok-Kaczyńska

Z okazji końca miesiąca chciałabym podzielić się z Wami migawkami z mojej lipcowej egzystencji. Poprzedni miesiąc możecie zobaczyć tutaj, a na instagramie możecie mnie zaobserwować tutaj.

Nie minęła mi jeszcze fascynacja własną twarzą i nie mogę się opanować przed zrobieniem codziennej śłitfoci w łazience, ale uwierzcie mi, walczę ze sobą i jestem na dobrej drodze do wygranej.

Kolejny instagramowy wpis za miesiąc, jeśli dożyję.

1. rozdziobią nas tyranozaury z Chin 2. jak wygląda geek w łazience (jak zza winkla) 3.Zośka z Natural History Museum
4. nieumyte włosy to najlepsza fryzura 5. w drodze do pracy 6. jedziemy na wakacje
7. sumiennie wypełniam obowiązki account assistant na Europę Centralną, Skandynawię, Kanadę i Australię 8. tajny ałtfit, którego nie było na blogu 9. moje małe DIY
10. mam koleżanki spoza internetu 11. widok z mojej sypialni 12. kolejny tajny ałtfit, którego nie było na blogu
13. parlament, w którym kradną moje podatki 14.najtajniejszy ałtfit 15. fajna fura

Podoba Ci się? Udostępnij ten post

Riennahera

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska

Riennahera​

Prowadzę blog, podcast „Korespondencja z Londynu” oraz aktywnie działam w mediach społecznościowych. W Wielkiej Brytanii mieszkam od 2006 roku. Studiowałam historię i filmoznawstwo na Uniwersytecie w Glasgow. Przez wiele lat pracowałam w brytyjskiej prasie, obecnie jestem dziennikarką portalu polonijnego. Wydałam książki fantasy „Elfy Londynu” i „Podróżniczka” oraz non-fiction „Anglia. Czas na Herbatę” i e-book „Londyn z Riennaherą”. Mieszkam w Londynie z mężem i córkami.