sherman
Riennahera

Riennahera

Cindy Sherman inspiration vol. I

Malky and myself tried to shoot some stuff in the master style of photographer Cindy Sherman and her Complete Untitled Film Stills. We wanted more to try paraphrase them and have the similar spirit rather than literally remake the pictures.

So here is the first part, let’s call it ‘The Glamorous’, soon ‘The Domestic’ rest to come 🙂

To keep with the style blogging 😉 The coat is Vero Moda.

Above and below Primark dress and vintage belt.

Malky is really a great photographer and filmmaker, check more of his stuff HERE.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

36 thoughts on “Cindy Sherman inspiration vol. I”

 1. świetne te fotki, naprawdę fajny pomysł!!!szczególnie podoba mi się ta, na której stoisz przy oknie.

  ps. mam takie same lusterko.i taki sam bałagan w kosmetykach :))

 2. najbardziej podoba mi się to drugie,jakoś tak patrzenie na nie sprawia mi przyjemność (co nie znaczy,że inne mi się nie podobają, po prostu to jakoś tak mi podpasowało ;).
  a może to kwestia tego ślicznego płaszczyka..?

 3. świetny klimat, Ty piękna, udało się Wam to 'coś’ uchwycić… ps dzięki za życzenia urodzinowe, po 4 dniach świętowania padam, hmm może to kwestia wieku??? 🙂

 4. Świetne zdjęcia!!! Może gdybyś nie podpisała nabrałabym się, że są sprzed kilkudziesięciu lat? 😉 Prześliczny płaszcz i sukienka… mmm pięknie!

 5. Jesteś świetna w tego typu sesjach.
  Bardzo podoba mi się sukienka, tylko buty bym zmieniła, na trochę wyższe. Ale to chyba przez to, że mam ich trochę dość 😉

 6. Genialny pomsł na notkę! Po obejrzeniu pierwszego i drugiego zdjęcia, chciałam zakrzyknąć „Ale podobna!” aż zorientowałam się że na drugim to Ty 🙂

 7. Świetny pomysł! Najbardziej podobały mi się zdjęcia z kopertami. Kocham tradycyjne listy. Gdyby tak ktoś chciał do mnie taki napisać..

 8. boskie foty!!AAAAAAAAAAAAAAAA!!
  wygladasz cudownie.

  dziękuje za ciepłe słowa..
  czasem to tak piszesz 4-5 dni nawet..ale jak tu myśleć o założeniu rodziny w takich warunkach?:(

 9. Świetna sesja,ostatnia fotka mi się spodobała najbardziej,bo jest taka nostalgiczna,no i te okna…Trencz z pierwszych fotek jest boski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top