wood1g
Riennahera

Riennahera

twinkle twinkle little monster
dress – Primark; hat – Topshop; fur collar, belt – H&M; cardigan – secondhand; boots – Deichmann;

Pictures by Ell

Sweter i kiziak i liście powracają do łask, właściwie niby tak samo jak TU, ale jednak lepiej. Przynajmniej ubraniowo. Przynajmniej moim zdaniem. Już zaczynałam myśleć, że może wracam do formy, ale chyba jednak nie.
Z dnia na dzień zrobiło się przenikliwie zimno i ciemno i okropnie. W moim pokoju nie jest w sumie dużo cieplej niż na zewnątrz. Mogłabym w sumie włączyć kaloryfer, ale zasłania go wielki karton ubrań do pozbycia się, więc w sumie i tak bez sensu.
A wiecie, co jeszcze jest bez sensu? Psychologowie. Na przykład tacy, którzy stwierdzają, że skoro łatwiej mi teraz wstać z łóżka niż latem, to znaczy, że jest ze mną lepiej. Ja mogę stwierdzić, że powodem są zajęcia,za które muszę płacić spore czesne. Ale to on jest psychologiem, nie ja.
Ale ja jestem szczęśliwa, ja nie narzekam, ja w ogóle kocham świat. Szczególnie, że mój ukochany podarował mi TEN KOMBINEZON. Nie, niezbyt mu się podobał, ale marzyłam o nim (mój chłopak jest super). Założyłabym go z ramoneską, ale będzie, że szafiarki tylko zrzynają z lookbooków, toteż siedzę i knuję, co z nim zrobić 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top