cardigan made by my Mum, Primark leggings, flats and umbrella

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Przedostatni post ze zdjęciami Olivii i przedostatni post z Glasgow. Zdjęcia zrobione w herbaciarni Tchai-Ovna na Otago Lane. Wczoraj o 10.30 rano oddałam moją pracę magisterską i niniejszym jestem osobą bezrobotną. Legitymacja studencka zapewni mi zniżki w Topshopie i innych sklepach do końca miesiąca, ale inne przywileje przestają mi przysługiwać. Sądzę, że nastąpi teraz okres intensywnego blogowania, bo i cóż lepszego będę mieć do roboty? Może tylko skręcenie dwóch szaf, pozbycie się gór ubrań z podłogi, ale to wszystko szafiarskie klimaty 🙂

Post sponsorowany przez darmowy internet w pierwszej klasie Virgin Trains z Glasgow do Londynu. Tak na nowy początek reszty mojego życia.

English: It’s the second last post with photos taken by Olivia and the second last post from Glasgow, taken at Tchai-Ovna on Otago Lane. Yesterday 10.30 am I handed in my dissertation and became an unemployed graduate. The only reminiscence of being a student is the discount at the high street stores which will expire by the end of the month anyway. Since I have nothing better to do (apart from cleaning my new awesome flat and putting the hills of clothes into the new wardrobes) I suppose I will blog a lot in the days to come 🙂

Post sponsored by the complimentary internet access on the First Class coach of Virgin Train from Glasgow Central to London Euston.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top