Topshop hat, New Look top and wedges, Primark skirt, Pimkie jeans jacket and H&M collar

Photos by Ell
edited by Panna Lemoniada

Bycie szafiarką to jednak czysty zysk. Podczas strzelania powyższych foteczek podeszłam pohuśtać się na stojakach do przypinania rowerów, a u moich stóp zauważyłam pięć funtów. Czuję się zasponsorowana przez świat. Albo Boga. Albo innego tajemniczego wielbiciela. Jeszcze tylko piętnaście takich wyjść i uzbiera się na torebkę z Zaruni!

Z innych wieści, w sumie niby się interesuję modą, niby czytam o najnowszych trendach, ale mało co wchodzi mi do głowy, żeby w niej pozostać. Kurtkę na zdjęciach kupiłam jakieś 10 lat temu i noszę do dziś. Kiziak rządził w zeszłym sezonie i sądzę, że będzie rządził i w przyszłym. Jeśli coś raz mnie zainspiruje, prawdopodobnie będę to lubić przez następne pięć lat. A jeśli czegoś nie lubię, jak na przykład neonowych kolorów albo większości trendów inspirowanych sportem, to nie założę tego, choćby atakowało mnie to ze wszystkich okładek, wybiegów i blogów.
Wychodzi na to, że jestem stałą stetryczałą historyczką. Kurczę.

PS Sezon kiziakowania uważam za otwarty!

English: Believe it or not but blogging will bring you profits. I unexpectedly found a fiver while taking the photos above. If not for the blog I would not be anywhere around this place on a gloomy Sunday and I would have £5 less in my pocket. Pure profit. It might take some people more time that others, but one day it will happen for you too.

From other news, I think I live up to the stereotype of a grumpy and conservative old historian. I wear the same jeans jacket for the last decade. I wore the fur collar last season, I am pretty sure I will wear it next one as well. Once I like something I like it for years to come. And when I don’t dig a trend, such as neon colours or sport-inspired garment, I will not touch it even if it jumps out of my fridge and is the ultimate dream of every fashionista. Damn, I’m boring.

PS Fluffy furs season is officialy open!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top