Topshop skirt and shoes, Primark top and jeans vest

Photos by Magdarling with a little edit by me

Dwa dni temu zdałam sobie sprawę, że moja hipisowsko-boho szafa w tym sezonie nie jest trędi i kól, tylko obciachowa i passé. Cały sęk w tym, że bardzo lubię boho i nie zamierzam nagle być super sportową, neonową czy vintage panieną. Chyba więc cały sezon będę passé.
Nie ukrywam jednak, że komentarz anonima u Venili dał mi do myślenia. Nie zgodzę się, że jestem zawsze taka sama (bo jedna sukienka ma ptaszki, druga kwiatki, a trzecia jest cała niebieska, więc sorry, ale nie są takie same!), ale jeśli w jakimś stylu czuję się dobrze to nie do końca mam ochotę na modowe eksperymenty, a przynajmniej niezbyt często. Czy to dobrze czy też nie to kwestia sporna.
Postanowiłam zatem rozwiązać dwa problemy w jednym poście. Wybrałam super trędi kolorek, super trędi kamizelę i pomalowałam paznokietki na miętowo. Nie jestem boho i nie jestem taka sama. Czy eksperymentowanie i podążanie za trendami było warte zachodu pozostawiam do osądzenia Wam, Drodzy Czytelnicy.

Za zdjęcia dziękuję Magdzie prowadzącej bloga Magdarling, którą miałam przyjemność wczoraj poznać i pomykać niczym rącze sarny po parku, gdy pojawił się w okolicy strażnik. W tej samej chwili zdałyśmy sobie sprawę, że obok futurystycznej rzeźby, którą równo zmacałyśmy i zadeptałyśmy strzelając focie, stała tabliczka 'nie dotykać’. PRZYGODA.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top