Primark cardigan, New Look dress, Topshop necklace, River Island shoes

Photos by Ell and me

Ta sukienka czeka na upały i słońce i sandały i lato. Będzie noszona z taką fryzurą i bransoletkami, albo wielkim etno naszyjnikiem, który czeka w szufladzie i będzie usmarowana lodami, arbuzami i powłazi w szwy piasek i będzie śmierdząca i przepocona. Wygniecie się w walizce, pobrudzi od trawy, będzie spod niej wystawało bikini i pewnie zmoczy się przynajmniej do wysokości łydek.
Taki jest plan. A póki co plan B (dramatyczna morda).

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top