Nie wiem czy wiecie jak to jest, kiedy najlepszy przyjaciel staje się najgorszym wrogiem. Miałam okazję kiedyś się o tym przekonać, ale nie bolało aż tak, jak kiedy zdrada przyszła ze strony mojej ulubionej sukienki. Kiedyś wymarzona, przeżywałyśmy razem dżedajskie przygody, księżniczkowałyśmy, przechadzałyśmy się po paryskim bruku i w ogóle, mogłabym wymieniać i wymieniać.

Aż tu nagle, kiedy założyłam ją, żeby czuć się zwiewnie, lekko i cudownie skacząc na plaży, zrobiła mi to:

Photo by Paweł Kolankowski & Panna Lemoniada


Uwielbiam ubierać się wymyślając sobie postać, którą będę danego dnia, ale nigdy, PRZENIGDY nie jest to ciężarna Elizabeth Bennet. Sukienka ma karę i idzie stać do kąta, dopóki nie przeprosi.

Od tej pory jej nie założyłam, a palma pierwszeństwa w mojej szafie zostaje oficjalnie przyznana sukience flamastrowej.

PS Jestem bardzo ciekawa ile osób nie przeczyta posta i będzie mi gratulować :>

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top