Photos by me


Myślę, że część z Was pamięta mojego kolegę ze studiów i fotografa Innesa Morrisona. Od zeszłej soboty jest już uczciwym mężczyzną i szczęśliwym mężem Katie, a ja miałam przyjemność bawić się na ich weselu (przypominam przeżycia poprzedzające wydarzenie).
Chociaż Panna Młoda jest Angielką, to jednak było to zdecydowanie szkockie wesele i nawet jej ojciec tańcował w kilcie. Pozostaję pod wielkim wrażeniem minimalizmu uroczystości. Wszystko było eleganckie i na swoim miejscu, zachwyciły mnie także książkowe aranżacje będące pomysłem Katie, która marzy o byciu pisarką.

Mam nadzieję, że spodobają Wam się zdjęcia. Moja skromna kreacja kiedy indziej, dzisiaj chcę się skupić na samym wydarzeniu. Ogromne podziękowania dla Mitcha, którego sporran widnieje na jednym z powyższych zdjęć i który radośnie oznajmił ’you can always take a photo of my crotch’. No to jest.

PS Na stole, przy którym siedziałam, leżała 'Duma i Uprzedzenie’. PRZYPADEK? 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top