Tutaj miał być interesujący tekst o czymś ciekawym, ale nie oszukujmy się – jest końcówka stycznia, nade mną przechodzi front, wiadomości ze świata głoszą, że posłowie robią z siebie idiotów w każdym państwie, w którym się da (chociaż w moim chyba największych). Moim największym marzeniem jest teraz żegluga w wannie pełnej piany z magazynem o ciuszkach i Brangelinie w ręku. Wiadomo, że marzenia się spełniają, nawet takie nędzne marzenia, zaraz więc wskoczę do mojej ukochanej wanny.

Krótko na temat zdjęć. Tyle razy jestem w domu katowana utworami z 'Nędzników’, że nawet zaczęły mi się podobać. Bez obaw, wciąż nie znoszę Anne Hathaway (po jej rapie o paparazzi nigdy nie będę jej traktować poważnie).

Moje trzy ulubione postaci to Éponine, Enjolras i Javert. Éponine, bo motyw tragicznej i niespełnionej miłości jest o wiele ciekawszy niż nudne migdalenie się Cosette i Mariusa, poza tym łażenie w samym podkoszulku i halce jest sexy. No i umiera na barykadzie, a jako dziecko zawsze chciałam umrzeć na barykadzie. Enjolras, bo jest atrakcyjnym młodym człowiekiem z charyzmą, typ przywódcy, no i umiera na barykadzie. Na koniec Javert bo w Magic the Gathering grałam białą talią, a więc siejącymi zniszczenie aniołami, więc doskonale rozumiem praworządny neutralny charakter postaci. No i umiera. Nie na barykadzie, ale też fajnie. Dzisiejszy zestaw zainspirowany jest właśnie Javertem.

A teraz czas na rzucenie się w odmęty waniliowo-migdałowej ciepłej piany. Czego i Wam życzę.

// płaszcz i buty Topshop, sweter i torebka z second handu, podkolanówki i niewidzialna spódnica z Primarka //Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top