Tutaj miał być interesujący tekst o czymś ciekawym, ale nie oszukujmy się – jest końcówka stycznia, nade mną przechodzi front, wiadomości ze świata głoszą, że posłowie robią z siebie idiotów w każdym państwie, w którym się da (chociaż w moim chyba największych). Moim największym marzeniem jest teraz żegluga w wannie pełnej piany z magazynem o ciuszkach i Brangelinie w ręku. Wiadomo, że marzenia się spełniają, nawet takie nędzne marzenia, zaraz więc wskoczę do mojej ukochanej wanny.

Krótko na temat zdjęć. Tyle razy jestem w domu katowana utworami z 'Nędzników’, że nawet zaczęły mi się podobać. Bez obaw, wciąż nie znoszę Anne Hathaway (po jej rapie o paparazzi nigdy nie będę jej traktować poważnie).

Moje trzy ulubione postaci to Éponine, Enjolras i Javert. Éponine, bo motyw tragicznej i niespełnionej miłości jest o wiele ciekawszy niż nudne migdalenie się Cosette i Mariusa, poza tym łażenie w samym podkoszulku i halce jest sexy. No i umiera na barykadzie, a jako dziecko zawsze chciałam umrzeć na barykadzie. Enjolras, bo jest atrakcyjnym młodym człowiekiem z charyzmą, typ przywódcy, no i umiera na barykadzie. Na koniec Javert bo w Magic the Gathering grałam białą talią, a więc siejącymi zniszczenie aniołami, więc doskonale rozumiem praworządny neutralny charakter postaci. No i umiera. Nie na barykadzie, ale też fajnie. Dzisiejszy zestaw zainspirowany jest właśnie Javertem.

A teraz czas na rzucenie się w odmęty waniliowo-migdałowej ciepłej piany. Czego i Wam życzę.

// płaszcz i buty Topshop, sweter i torebka z second handu, podkolanówki i niewidzialna spódnica z Primarka //Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “Nędznicy.”

  1. Nie będę się specjalnie wysilać – świetne zdjęcie. Szczególnie pierwsze jest piękne. Cudownie Ci z czerwonymi ustami!
    Zresztą, mam taką teorię, choć właściwie to fakt, że z czerwonymi ustami zawsze wygląda się jak diva!

  2. podoba mi się twój zestaw, ale wydaje mi się (może to kwestia zdjęć) że jesteś dość mocno pomalowana a ja wolę twoją 'delikatniejszą’ wersję. a co do kąpieli to denerwuje mnie szybko stygnąca woda, lubię za to robić sobie irokezy z piany i to jest cool i to nic, że niektórzy mówią, że to słodkie a inni że to nienormalne. powinno powstać słowo opisujące czynność jaką jest hmm..no właśnie nie leżenie w wannie tylko rozkoszowanie się w wannie i pachnienie w wannie i czucie mydła w nosie będąc w wannie, bo to jest jak rytuał. żeglowanie w wannie jest w sumie bliskie ideału.

  3. No normalnie stwierdziłam przed chwilą, że z ogromną chęcią przeczytałabym Twoją książkę 😀 Twój styl pisania mnie rozśmiesza, Twoja osoba intryguje. To się widzi i czuje, że jesteś inteligentna, masz artystyczną duszę, żyjesz w swoim świecie. Szkoda, że nie ma więcej takich ludzi. Indywidualność – to jest to

  4. Też jestem fanką akurat tych postaci – Javert zawładnął moim sercem spragnionym praworządności <3 Pozdrawiam – bardzo lubię twój blog 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top