W mojej szafie najbardziej lubię rzeczy po kimś. Ubrania wygrzebane w szafie babci, cioci czy sąsiadki, takie co były u mnie w domu 'od zawsze’ i nosiła je jeszcze moja mama, za którymi ciągną się długie historie. Daję im nowe życie, ale lubię zastanawiać się w jakich okolicznościach noszone były 'za młodu’.

Jedną z takich rzeczy jest absolutny weteran bloga, który towarzyszył mi już na samym początku, a także brał udział w sesjach do niektórych z moich absolutnie ulubionych wpisów (na przykład w wydaniu na Władcę Łabędzi lub Starego Hipisa). Sztuczne futerko pochodzi z szafy mamy Ella. Dostała je lata temu od koleżanki, która mieszkała w Londynie. Przeleżało w szafie szmat czasu, aż do pewnych świątecznych porządków. Młodsza siostra Ellowa kategorycznie oznajmiła, że takiego paskudztwa nosić nie będzie. Bez przekonania Pani Mama zaproponowała je mnie i tak oto Futrzak i ja staliśmy się wielkimi przyjaciółmi. Przez te lata oczywiście nieco się wyświechtał, ale jeszcze zipie. I wciąż wywołuje emocje, jedni go kochają (ja i osoby, które pytają się 'skąd masz?’), inni nienawidzą (Ell). A ja ze strachem myślę co będzie, jak go kiedyś zabraknie.

Taka ze mnie materialistka za trzy grosze, przywiązuję się do przedmiotów, ale nie drogich i pięknych, a odrzuconych paskudztw.

//sztuczne futerko vintage, koronkowa sukienka sh, czapka, naszyjnik i buty Topshop, torba Tkmaxx //

Photos by Miss Playground and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top