total black look

Jak to śpiewał Kapitan Młot w Doctor Horrible’s Sing-Along Blog, wszyscy jesteśmy bohaterami, niektórzy bardziej lamerskimi od innych, ale jednak bohaterami.

Bohater jak wiadomo musi mieć specjalną moc. Niektórzy latają, inni biegają z prędkością światła, posiadają monstrualną siłę czy niezwykła wytrzymałość. Jeszcze inni są nieśmiertelni, niewidzialni zmiennokształtni, no ogólnie wykopani w kosmos. Albo mają dużo pieniędzy i kupują drogie zabawki i gumowe kostiumy z dziwnymi uszami. Nie osądzam – różni ludzie, różne potrzeby.

Mam moc i ja. Otóż w każdym miejscu na świecie jestem w stanie zrobić zdjęcia, na których wyglądać będzie niczym wieś spokojna, wieś wesoła. W każdym jednym, choćby było betonową dżunglą. Oprócz tego mam jeszcze zdolność panowania nad zwierzętami przy pomocy bułki. Wspominałam, że niektórzy są bardziej lamerscy od innych?

Swoją drogą, jestem idealną wręcz osobą do przeprowadzenia kampanii reklamowej dla linii lotniczych czy biura podróży. Taka akcja – Lot, Wizzair, Ryanair czy inne British Airways wywożą mnie do Tokyo, Nowego Yorku, na koło podbiegunowe, na Saharę, gdziekolwiek. Na zdjęciach natomiast wszystko to wygląda idealnie tak samo, jakbym tarzała się w trawie w Pcimiu Dolnym. Serio, pomyślcie nad tym jeśli pracujecie w dziale reklamy w którejś z wymienionych firm. Taka okazja nie zdarza się codziennie.

Jakie są Wasze supermoce? Mam nadzieję, że mniej lamerskie od moich.

total black look
total black look
total black look
total black look
total black look
total black look

// sukienka H&M, kapelusz Topshop, chusta sh //

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top