ramoneska koronkowa sukienka z czym nosić

Ja wiem, drogi Czytelniku, że myślałeś, że będzie tu o młodzieńczym seksie i intymnych wyznaniach. Być może już zdążyłeś pomyśleć co też mi strzeliło do tej farbowanej rudej łepetyny. Lecz nie. Bulba. Wcale nie będzie o tym. Będzie krótko i zwięźle o czymś o wiele ważniejszym.

Otóż można wyprowadzić się 1500 kilometrów od domu, potem kolejne 600, skończyć studia, jeździć po Europie, zarabiać i wydawać kasiorę, cieszyć się nawet tym wspomnianym młodzieńczym seksem, alkoholem i wszelkimi innymi dostępnymi ludzkości (oczywiście legalnymi, no nie?) rozrywkami, wracać pociągiem do domu o szóstej nad ranem i tak dalej i tak dalej. Wszystko to można, by na koniec zdać sobie sprawę, że jeszcze nigdy przedtem nie byłam sama w domu przez osiem dni i osiem nocy.

Dobrze, że już od jakiegoś roku nie boję się ciemności.

PS Jeśli podoba się Wam okolica ze zdjęć, po tym miasteczku przechadzam się nie pierwszy raz.

ramoneska koronkowa sukienka z czym nosić
ramoneska koronkowa sukienka z czym nosić
ramoneska koronkowa sukienka z czym nosić
ramoneska koronkowa sukienka z czym nosić

// sukienka Primark, ramoneska ASOS //

Photos by my Mum and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top