stylizacja boho na jesień

Coś w moim życiu zaczyna się ruszać i w końcu pełznąć pomalutku w kierunku Londynu. Niczym Marsjanie w Wojnie Światów, którzy po zniszczeniu Woking ruszyli na stolicę. W tym tygodniu czas nam podjąć męską decyzję i wypowiedzieć umowę na mieszkanie. Jutro mam też drugi etap rozmowy o pracę. Skoro na pierwszy etap poszłam z migdałem wielkości pięści, gorączką i rozstrojem żołądka i poszło dobrze, to może być chyba tylko lepiej…Jeśli będziecie mieć jutro trochę wolnych kciuków, to bardzo proszę je za mnie trzymać. To też w Waszym interesie, bo pomyślcie ile inspiracji i tematów na blogowe wpisy czyha w Londynie.

W temacie ubrań, jesień to moja ulubiona pora roku. Równanie sukienka + obcas + sweter + nakrycie głowy = dobro sprawdza się w większości przypadków. Założenie na siebie przemyślanej kompozycji dodaje mi skrzydeł, ale jeśli na dodatek nie muszę nad nią specjalnie myśleć to fruwam chybko niczym rozentuzjazmowany pegaz.

Także jakby te kciuki jutro można było, to wiecie, byłabym zobligowana…

// sukienka Internacionale,sweter vintage,torba Topshop,buty Zara,kapelusz z Portobello Rd //

Photos by Nat w Londynie


stylizacja boho na jesień
stylizacja boho na jesień
stylizacja boho na jesień
stylizacja boho na jesień
stylizacja boho na jesień
stylizacja boho na jesień

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top