sposób na udane święta

To były rewelacyjne Święta.

Nie będę się Wam chwalić prezentami, bo pokazywanie ich na blogu, fanpage’u i innych instagramach to dla mnie większe naruszenie mojej prywatności niż pokazanie się na zdjęciach w bikini. Z tym akurat nie mam problemu. Nie będę Was raczyć zdjęciami bombek, stroików czy jedzenia, bo Riennaherowy Kalendarz Adwentowy wyczerpał mój limit słodkości i ciepła na ten rok. Teraz fascynuje mnie metal, czerń i turpizm. Chociaż może nie widać, bo dałam radę zabrać ze sobą z Londynu tylko jeden płaszcz.

Święta były rewelacyjne nie ze względu na prezenty, jedzenie i śliczne ozdóbki. Były takie, bo nikt się poważniej nie pokłócił, wszyscy byli mili, serdeczni i prezenty zeszły zupełnie na drugi plan. Przy każdym spotkaniu odpakowane były dopiero kiedy przypadkiem ktoś sobie o nich przypomniał. Jasne, dziecięca ekscytacja i radość z rozrywania na strzępy papieru do pakowania to przeszłość, ale nie będę tęsknić.

Za rok życzę sobie (i Wam) podobnych Świąt. Może z dodatkiem śniegu. I szczeniaczkiem pod choinką.

PS Jutro o godzinie 13 widzę się z gdańskimi Czytelnikami w Pikawie. Zapraszam!

sposób na udane święta
sposób na udane święta
sposób na udane święta
sposób na udane święta

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

7 thoughts on “Najlepsze Święta Wszechczasów”

  1. Takie powinny być nie tylko święta, ale wszystkie inne dni. Żeby nie trzeba się było „starać” o atmosferę. Kiedy ludzie się lubią, to atmosfera sama się robi i jest po prostu fajnie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry