Pierwszy prawdziwie pracujący tydzień w roku. Wszyscy wrócili już z urlopu, zadowoleni, radośni z prezentów, sypiący z rękawa historiami jak to było świetnie. Tyle energii, tyle perspektyw, tyle do wygrania. Za nami okres błogiego lenistwa i rodzinnej atmosfery. Przed nami spotkania, telefony, sukcesy, premie, taka duma. A ja już czuję, że potrzebuję urlopu.

Ogólnie jestem bardzo zmotywowana w dążeniu do zwycięstwa. Tylko sobie na chwilę usiadłam. Czytam wiersze o śmierci i marzę o wakacjach.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

7 thoughts on “Na brzegu usiadłam.”

  1. Wakacje. Tak zdecydowanie 🙂 Chwila spokoju i spokojny czas budzenia się o poranku bez jakiegoś muszę a conajwyżej chce 🙂 Tak. Chętnie. Raz poproszę 🙂 Nawet nie musi być na plaży 🙂 Wystarczy, że głowie 🙂 Jeszcze tylko chwila i będę tak siedzieć 🙂

  2. Zrobiłam dokładnie to samo – wróciłam na uczelnię po tak długim czasie wolnego, zobaczyłam wszytskie swoje perspektywy, a potem usiadłam i siedzę, i również czytam oraz marzę. Takie wpisy tylko u Riennahery. I jak tu Cię nie kochać? 🙂

  3. YEAHHH – Denise – you are so deserving of this and I hope you will have a fab time!!! Congrats my *Dirty* freind – LOL!!!I have missed last weekends challenge and I’m looking forward seeing what you all have cooked up for tomorrow!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top