Z przyjemnością publikuję pierwszy wpis w nowej odsłonie bloga. Pewne usterki i niedopracowania wciąż się zdarzają, obiecuję się poprawić. Jesteśmy teraz na wordpressie, już nie trzeba podawać maila przy komentowaniu (anonimy mogą spać spokojnie) i chociaż wiem, że niektórzy Czytelnicy tęsknią za starym designem, ja jestem szczęśliwa z nowym. Na razie.

Wracając do zasadniczej treści wpisu, marzec był tak udany, że reszta roku ma przed sobą ciężką robotę, żeby mu dorównać. Na zdjęciach nie widać nawet połowy tego, co zobaczyłam i odwiedziłam. I tak, jest tu dużo selfusiów. Niektórzy uważają, że selfusie są obciachem, inni nie mogą bez nich żyć. Kiedy oglądam instagramowe zdjęcia sprzed kilku miesięcy odczuwam jednak frajdę przypominając sobie momenty, kiedy je robiłam. Być może instagram jest zabójcą fotografii jako sztuki, ale ma zbawienny wpływ na kultywowanie wspomnień.

To rzekszły, zapraszam na zdjęcia. Jak zwykle kolejność wg popularności. Mój instagram znajdziecie na bocznym pasku bloga. Cmok.


instagram riennahera selfie

1.Są takie dni, kiedy czujesz się jakby na twarzy siadł Ci pterodaktyl.

instagram riennahera selfie

2. Ważne jest, by patrzeć nie na siebie, ale w tę samą stronę. Czy cośtam.

instagram riennahera selfie

3. Fajny loczek.

instagram riennahera

4. Kot paryski bardzo, mieszkanie paryskie bardzo, lajfstajl paryski bardzo.

instagram riennahera selfie

5. Po latach modlitw wyrosło mi elfie ucho.

instagram riennahera paryż

6. Badziewie takie jakieś.

instagram riennahera kot

7. Dzisiaj na obiad soczysty futrzak.

8. Majtki w walenie. Proste.

instagram riennahera selfie

9. W szkole na ZPT nie powinni uczyć robienia kanapek – z tym poradzi sobie każdy kto jest głodny. Powinni uczyć makijażu. Mnie zrobienie porządnego (czyt. nie jak transwestyta) zajęło ponad 25 lat.

instagram riennahera paryż

10. Zawsze i wszędzie przeszywać Cię będzie ten wzrok – spojrzenie oczu Notre Dame. Nie mogę być w Paryżu i nie zajść pod Katedrę.

instagram riennahera

11. Sukienka mojego życia pod koniec pikniku w Hyde Parku.

riennahera ell paryż

12. Zakazane gęby.

islington kanał

13. Taki kanał.

instagram riennahera

14. W delegacji na targach handlowych. Nie znoszę oficjalnych okazji i ubrań, staram się w nie jakoś przemycić swój styl.

instagram wiosna

15. Kojarzycie takie egzaltowane tematy konkursów plastycznych i literackich w gimnazjum? To zatytułowałabym „Wiosna w Sercach i Oczach Polaków”. Tak, naprawdę był taki konkurs.

buka hatifnaty

16. Śniadanie mistrzów czyli mleko z Buką i Hatifnatami.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “Marcowy miks instagramowy”

 1. Na studiach (taaakich jednych artystycznych) miałam zajęcia z wizażu, makijażu i stylizacji. Przed każdymi zajęciami głowiłam się dużo dłużej niż zwykle, jak się ubrać.

 2. Old Fashioned Girl

  Jak cudownie że wróciłaś! Szablon piękny, ma duży potencjał 🙂 A usterkami technicznymi się nie martw, zdarzają się najlepszym :*

 3. Little Apple Blossom

  Pomimo tego, iż tęsknię za starym wyglądem bloga, muszę przyznać, że ten nowy jest niesamowicie profesjonalny i efektowny. 🙂 Wnioskuję więc, że po prostu potrzebuję trochę czasu, żeby przywyknąć. Do jednego jednak nie przywyknę. Logo… Logo od Zyzanny było najlepsze na świecie.

 4. kwestia techniczna – nie pojawił mi się wpis w feedly, nie wiem czy tylko u mnie, dopiero na fejsie zobaczyłam.

 5. Podoba mi się nowy wygląd bloga, jest mega przejrzysty 😀 Najlepsze jest zdjęcie pierwsze! kocham dinozaury! :3

 6. i need multilevel marketing due to the fact i am travel with settle in order to really nearly any spot carry working only one group. multi level markeing doesn’t expenses, whilst in buy a store, develop mine software packages, build system create, etc. its just about all accomplished for me! i’d like a working of brings about royalties to formulate walk away income similar simple cd’s music,

 7. jacksonville jaguars 17 in tennessee titans 6: at the start of the growing season, The jacksonville jaguars viewed horrendous despite the fact that tennessee titans may have been of the top baseball organizations active in the category. which they have left in face-to-face plans taking into consideration. at this moment, it is the pick them about national football league automatically chooses Week 13: gambling 0.a lot more people pass at via affliction a and don’t realize it. obesity being a nervous about and even with out having diverse evidence. excessive weight outcomes diabetes but also blood pressure besides high amounts of. if you adventure golf simply you cannot help but have already a solid selection of hardware. also understandably you might need other types of components of football supplies in your pursuit to enhance your pastime. with the exception of choice tennis rackets, as well as top of the range hockey balls, there’s also sytems regarding ping pong ball that will greatest you some,

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top