Ogólnie jestem jak najbardziej za tym, żeby walczyć ze swoimi słabościami i lękami, żeby stawiać przed sobą wyzwania, pokonywać demony i próbować być coraz lepszym. Generalnie zgadzam się, że to poza strefą bezpieczeństwa kryją się najbardziej ekscytujące rzeczy i momenty. I że jeśli zaczyna się myśleć, że wszystko jest do osiągnięcia zamiast o przeszkodach ku wymarzonym celom, to łatwiej jest ruszyć z kopyta i zrobić coś fajnego.

Ale raz na jakiś czas lubię zakopać się w strefie bezpieczeństwa. Z miłym kocykiem, ciepłą herbatą i czymś do czytania lub oglądania. Na chwilę zapomnieć o wszystkim czym chcę być i z czym muszę walczyć i po prostu być sobą, bez rozmyślania o tym kim jestem. Bo strefa bezpieczeństwa to w końcu strefa bezpieczeństwa, w której jest ciepło, miło i kucycznie. I jeśli nie zamykam się w niej na wieki wieków, tylko raz na jakiś czas na weekend, to pozwala mi się zregenerować i zebrać siły do dalszej walki.

W ten weekend będę się turlać w swojej normalności i przeżywać rumianek, drzewo za oknem czy nawet tego wstrętnego kota, co zjada okoliczne ptaki. W następny, kto wie, może opanuję świat.

strefa bezpieczenstwa

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top