Of working, not of hanging around.Therefore no time for words, let’s go straight to the deeds.
This outfit is for me one of the very best in Sex And The City as a whole. Let’s face it, it’s abso-fucking-lutely amazing as far as the colours are concerned. What is more, after I saw honeybunny inspired by this, I just knew sooner or later I will too recreate it in my very own way.
So here it is, enjoy!

(and I’m going to bed as I am working 1-9 PM again tomorrow)

P.S. I am not that happy with the black top, but I had to wear it because of some professional reasons (like an appointment at bank or going to work). I don’t think my supervisors or the staff at Halifax BoS would like to see my bra in all its glory.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

29 thoughts on “TIRED! (SATC the Movie inspiration)”

 1. Rajstopy super – uwielbiam kolorowe.
  A cóż to za stylowe wnętrza? Piękna wykładzina, czy to jest na klatce schodowej może?? Być może jest to opisane w treści,a le ja angielskiego ni w ząb 🙁

 2. Myślę, że to jeden z mało kreatywnych zestawów Carrie. Tobie udało się go nieco dostosować do norm oraz ulicy.
  Wolę Twoje zestawienie. Być może na Twoją korzyśc przemówiły dziwne uda Carrie/Sarah :/

 3. kuuurczę, no to chyba jednak będę musiała obejrzeć ten cały satc..:) a strój wyszedł bardzo fajnie, sama bym chętnie coś takiego wdziała.

 4. mnie również Twoja wersja również się bardziej podoba- bardzo możliwe, że jest to spowodowane ładniejszymi nogami i tym, że masz rajstopy a nie kolanówki (nie wiem jak to nazwać, jedynie do głowy mi przyszły owe kolanówki;)

 5. Strasznie lubię u Ciebie to, że jak już kopiujesz, albo wzorujesz się na kimś, to pokazujesz na kim 😀 Podoba mi się niebieska sukienka 😀 I też zawsze zakładam pod wszystko za bardzo wycięte bluzkę 😀

 6. Fajne, fajne 😉 Pozornie nie pasuje, ale po chwili nachodzi refleksja: „przecież jest dobrze!” 🙂 Odważne. I też mam takie rajstopy 😉

 7. no proszę interesująco .. ja mam równie ” odwazne ” rajty w panterkę i nie wpadlabym na to , że mozna je ciekawie połączyć :))

 8. No pieknie, swietnie to wyglada w Twoim wykonaniu, i dziekuje za wspomnienie;)) Twoj zestaw bardziej kolorystycznie zblizony do tego carrie, ale i chyba ciekawszy, szczegolnie przez ta tunike;D

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top