railway2
Riennahera

Riennahera

I’m working on the railroad

I have been rather uncreative lately and don’t have much to show. I have a bunch of mediocre pictures and I’m afraid I will have to stick with them for now until I find my muse again.
I’m working at horse races today until 1 am, then have Sunday off, then work again on Monday. I don’t see any creativity coming anytime soon 🙁dress – Internationale; headband – H&M; all the rest – Primark

Funny story about the shoes. When I left home and it was too late to change them after I realised I don’t really like them with the rest of the outfit, they decided to commit a suicide. A wee strap that hold the shoe together broke, and so I was, on the way to do some big foodshopping and with one shoe.

P.S. I would like to thank First Scotrail, Strathclyde Partnership for Transport and the crew of Anniesland Rail Station for their co-operation during the shoot 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

39 thoughts on “I’m working on the railroad”

  1. jakie niebo tam za Tobą 😮 wiesz, uwielbiam Cię oglądać w sukienkach, a ta jest cudna. Kurcze muszę sobie kupić nowe podkolanówki, przypomniałaś mi 😛

  2. oo! nosisz te wielkie skarpety! podziwiam 😉 😛 ja kupiłam sobie czarne z kokardkami w Reserved ale nie umiem ich nosić ;/ za każdym razem kiedy je do czegoś zakładam, stwierdzam, że nie pasują i je zdejmuje. ani razu w nich nigdzie nie byłam, bo po prostu nie wiem do czego je nosić ;/ a Ty je tak świetnie dobrałaś do reszty stroju 🙂 na Tobie wyglądają super 😀

  3. (taaaak..to był bardzo głęboki komentarz, ale co poradzę, że własnie to mi na myśl przyszło i już nic innego do głosu nie dopuściło..?;)

  4. Strasznie fajny outfit, uwielbiam falbanki i ta sukienkę chętnie bym Ci zabrała.
    Straszna była potem burza, czy niebo tak tylko postraszyło? Widok przerażający!

  5. Sorry for my bad english. I would like to get updated with you new posts as I love to read your blog. Add me to your mailing list if you have any.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top