5884524352_bdc6fd3fd3_o
Picture of Riennahera

Riennahera

as a friend, as an old enemy
top – Primark; skirt, shoes – Topshop; bag – trifted;

Photos by Innes Morrison

W momencie,gdy to czytasz, Drogi Czytelniku, ja zapewne wyleguję się na plaży w Ardrossan i jest mi rewelacyjnie, bo zajadam się własnoręcznie zrobionym sushi. Ty natomiast siedzisz przed monitorem i oglądasz zdjęcia bladej mnie w pogrubiającej spódnicy w szary glaswegiański dzień. No i zgadnijmy, kto tu ma lepiej.

Mam wrażenie, że moje piersi ostatnio jak szalone rwą się do aparatu.

English: When you read this, my Dear Reader, I am most probably enjoying myself by the sea at Ardrossan, eating homemade sushi. You on the other hand are looking at the photos of my pale self wearing a skirt that makes me look fat. Guess who is the lucky one?

I have an impression that my breast really wants to be in the spotlight these days.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top