New Look biker jacket, Primark glasses and shorts, Office shoes, H&M top

Photos by Ell
Edit by Panna Lemoniada

Gdyby ktoś zapytał mnie o najgłupszy moment w moim życiu to wysoko na liście znajdowałby się na pewno moment po zrobieniu środkowego zdjęcia. Otóż oparłam rękę na trawie w celu uzyskania atrakcyjnej, luzackiej pozy, ale zamiast tego ręka wylądowała w atrakcyjnych i luzackich wiewiórczych odchodach. Jak widać okulary na pół twarzy nie dodają punktów do spostrzegawczości, ale czego spodziewać się od okularów z Primarka. Przynajmniej pasują do ogólnej, nieco pretensjonalnej stylówy. Ale co tam, gdyby Bóg nie chciał, żeby ludzie wyglądali pretensjonalnie, to nie byłoby fotografii ani blogów 😉

Proszę poprawcie mi nastrój i podzielcie się Waszym wstydliwym (szafiarskim?) momentem.

English: If I was to choose some of the most embarrassing moments in my life, the moment after taking these photos would be definitely one of them. I sat on the grass trying to look cool and sexy and I put my hand on the ground, right into a cool and sexy squirrel poo. The glasses covering half my face did not add any points to my perception but what did I expect from Primark glasses. At least they suit my overall pretentious image. I think God want us to be pretentious, otherwise he would not create photography and blogs 😉

Please share an embarassing (blogging? photography?) moment so I feel better about myself.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top