These are the pictures I have entered for a certain style competition. The theme was, quite literally, 'holes’. The top was therefore cut, bleached and tortured with black paint. Funny how I actually made it before I even heard of the competition.I don’t really think there is any way I could win anything, but I quite like this pictures anyway. Apart of the hair part. My hair are really annoying me and therefore I decided to cut them a little bit. I am still growing them but please, this look is just.not.good.

I’m getting ridiculously small amount of hours at my work, therefore I need to do sth with my life. Sth like finding another job, probably. In the meantime, however, I found the evening animation workshops and I will try to join them.

Anyway, here we go.


top – DIY; skirt, shoes – Primark%

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

47 thoughts on “wake of destruction”

 1. No wreszcie ktoś wyciął dziury w koszulce, która nie jest biała/szara/czarna! 😀

  A spódnica i buty… chętnie bym je przygarnęła 😉

 2. Wow! Rewelacja! Dziury teraz wszędzie, ale to jest zdecydowanie najbardziej nietypowe i kreatywne ich wykorzystanie, jakie widziałam. Myślę, że masz naprawdę duże szanse na zwycięstwo, albo przynajmniej na publikację w magazynie 🙂 Efekt jest naprawdę powalający.

 3. Wyglądasz tak mrrrrrrrrrau ;P
  zyczę powodzenia w konkursie, a nawet jak nie wygrasz to i tak kreatywności mogłoby ci wiele dziewcząt pozazdrościć.
  A włosów nie ścinaj(proszę) mimo, że uważasz je za denerwujące.

 4. Weszłam, rzuciłam okiem i pomyślałam, że dałaś zdjęcia z jakiejś sesji, ale nie swoje. Przysunęłam nos bliżej ekranu a tu zerkają na mnie oczy Riennahery! Wyglądasz powalająco, szczerze życzę wygrania konkursu

  Włosy są ok, fajny kolor Ci wyszedł 🙂

 5. Oż kurka! Aż mnie zatkało z wrażenia! Wyglądasz SUPER!! Ta dziurawa bluzka jest idealna. Zastanawiam się teraz tylko, czy ja będę umiała zrobić takie piękne dziury. Pomysł godny podziwu 😀 No i bardzo fajna spódniczka.

 6. dziękuję za masę komplementów, dziewczyny. bardzo mi miło 🙂

  >Serek: rób, rób, tylko pokaż!

  >aneczkowyświat: już za późno z włosami, udało mi się umówić na trening fryzjerski w salonie na środę. zgadzam się oddać w ręce uczniów moje włosy w zamian za bezpłatne cięcie + konsultację. także niestety, przepraszam 😉

  >assonnata: chcesz, to mogę zrobić commission specjalnie dla Ciebie 😉 nie jest to wielka filozofia, wybielacz, nożyczki, farba + schnięcie.

 7. pięknie! mnie się jeszcze bardziej od dziur podoba dół koszulki, tam gdzie jest wybielony i pomazany

 8. wow!!!! świetny top i spódniczka!! wyglądasz zachwycająco!! powinnaś częściej nosić dopasowane rzeczy i pokazywać jaką masz świetną figurę!! mi też te dziury podobają się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych dziur;d

 9. Kurcze, strasznie długo otwiera mi się twoja strona. Za dużo zdjęć masz! Nie no żart.
  Ja z takimi dziurami to bym się nie pokazała, ale wyglądają świetnie!
  P.S A przynajmniej w Polsce 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top