H&M skirt, Primark jumper and flats

Photos by Ell and me

Z trzech dni i czterech nocy spędzonych w Paryżu mam ponad 500 zdjęć (choć wierzę, że jak dla niektórych to pewnie mało), ale zacznę spokojnie. Po 9 godzinach w podróży rzuciliśmy torby w pokoju i biegiem pognaliśmy PACZAĆ. Nawet się nie przebrałam po dniu w autobusie.
Przemyślenia na temat Paryża zajmą jak sądzę osobny post, dzisiaj tylko szalony Paczacz cieszący gębę w Marais, bo przed chwilą zeżarł kebaba. Więcej Paryża w kolejnych postach.

English: After three days and four nights in Paris I am left with over 500 photos. The above ones were taken the same day we arrived, I did not even change clothes after 9 hour journey. My thoughts about Paris will surely fill a post of their own, so right now I will just present how weirdly happy my face was that day. I guess it was not only thanks to being in Paris but also due to the massive kebab I ate few minutes earlier. More Paris photos will follow soon.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

18 thoughts on “Paris is a moveable feast”

  1. Myślałaś może o zmianie koloru włosów? Nie mam na myśli tego, że źle Ci w rudym, tylko ciekawi mnie jakbyś wyglądała w innym. 😉

  2. juz sie nie mogę doczekać zdjęć z Paryża:) a ja jadę do Paryża 21 czerwca…, więc z niecierpliwością odliczam dni. Patrząc na Twoje posty będę wniebowzięta:) rudy kolorek Twoich włosów jest super, więc nie farbuj się!

  3. TekaMaeMarch 29, 2012I like to keep them In case of emergency if I have nheowre else to turn. Then after several months of not cutting I think, Why do I need these? The wal-mart is 24/7 I can get them anytime day or night if I’m desperate. It would put time between urge and action. so I throw them all away. Right now I haven’t cut since November and have no blades and the faithful wal mart is open 24/7 just in case of emergency. I get the blades, but don’t? cut normally due to distraction.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top