O my brothers and only friends,your friend and humble narrator has two bullet points for you on this fateful day:

– Happy Easter everyone! Note how I try to look like an Easter egg just for you, guys! Wesołego Alleluja i inne takie tam mokre zające i bogate jajka 😉

– Also, your friend and humble narrator feels fat. I actually have the very best weight I could have for my height according to many,many websites, but nevertheless I don’t like my shape at all. And here, my brothers (sisters?) and only friends, I count on your advice. WHAT TO DO? I want to look better and thinner. At the same time, I don’t want to be ultraviolent and make an absolute horrorshow to my poor body.

Dress – H&M Mama, handed down to me by my Mum
everything else has been featured before

Also, I am featuring my friend Iza, with whom I was reunited this week after years (I think almost two) apart. Iza is a new blogger and you can check her out HERE.And she is wearing:
sweater and jeans – H&M
jacket – New Yorker
socks – Reserved
and shoes from some market in Gdansk 😀

Once again I want to wish you all the best this Easter and I hope you will forgive your humble narrator that little annoying Clockwork Orange manner 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “Easter egg à la Warhol”

 1. Ślicznie wygladasz w tej sukience, pięknie komponuje sie z Twoimi włosami. Zawsze podobały mi się te opaski, ale ja nie wiem albo nie umiem ich zakladac, albo nie trzymaja się mojej głowy;)

  Rowniez zycze Wesolych Swiat:)

 2. masz po pierwsze: cudowny kolor włosów i genialnie je upięłaś! po drugie twoja sukienka ma śliczne kolory i bardzo ładnie w niej wyglądasz (boże jak ja słodzę! przepraszam ale naprawdę bardzo mi się podoba)

 3. Piękne jajko wielkanocne w pięknej fryzurze. 🙂 Co do moich butków…no jak w kapciach, ale mi to specjalnie nie przeszkadza. Co do ciałka. Najlepiej odstawić sól i masło i białe pieczywo. wystarczy. naprawdę są efekty szybko, ale zdrowo. Wystarczy np. nie jeść masła i się schudnie 7kg w ciągu roku. ^^ A tak poza tym…to Tobie to przecież nie potrzebne!!

 4. no ja nie chcę schudnąć, bo ważę 55-56 kg przy wzroście 167, tylko jakoś tak nabrać kształtów. staram się na siłowni 2 razy w tygodniu, ale jakoś nie idzie.
  może są jakieś genialne ćwiczenia, które nie są szóstką Weidera :/

 5. urzekła mnie ta sukienka z H&M mama 🙂 Jest przeurocza 😉 Ślicznie Ci w niej 🙂 bardzo fajne połączenie z białymi rajstopami i delikatnymi butami 🙂
  Pozdrawiam

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top